Visada turėkite
blizgantį lyg naują ir
nupoliruotą automobilį

Revoliucinė
apsauginė plėvelė

Išsaugokite automobilio kėbulą ir dažus

Automobilių kėbulo apklijavimas apsaugine (PPF) plėvele.

Apsauginė PPF (paint protection film) poliuretano plėvelė klijuojama ant viso automobilio kėbulo paviršiaus. Mūsų naudojama STEK gamintojo plėvelė suteikia patikimą apsaugą nuo pačių įvairiausių aplinkos sąlygų ir kelyje pasitaikančių mažų nemalonumų, kurie palaipsniui sužaloja kėbulo paviršių.

Įprastai apsauginė plėvelė automobiliui klijuojama tam, kad būtų išvengta nuolatinio kėbulo braižymo, lekiančių akmenukų ir dėl to pasitaikančių duobučių bei dažų įtrūkimų. Tačiau su nano keramikiniu paviršiumi patobulinta plėvele jūsų atsiduriate žingsniu priekyje.

Kartu su šia plėvele gaunate dar vieną revoliucinę plėvelių rinkos savybę – didesnis vandens ir purvo atstūmimas. Todėl nuo jūsų automobilio lengviau nubėga  vanduo ir nepalieka vandens lašų dėmių.

Jeigu abejojate STEK apsauginė PPF plėvelė jums reikalinga, tai turėkite omenyje, kad blizgesį praradusios, nežymiai subraižytos transporto priemonės išvaizdos praradimo draudimo kompanijos dažniausiai nekompensuoja.

Pirmosios automobilio kėbulo apsauginės plėvelės rinkoje atsirado jau prieš 10 metų. Tačiau iki šiol taip ir nebuvo sukurtas joks kitas efektyviai visą automobilio kėbulą apsaugantis produktas. Mūsų nadojami produktai yra tikrai revoliucinis rinkos lyderis. Su šia PPF plėvele jūs gaunate aukščiausią atsparumą įbrėžimams, akmenukų smūgiams, o be to ji neatsilupa ilgą laiką.

Pasirūpinkite savo automobilio kėbulo ir dažų apsauga ilgam ir kokybiškai. Verčiau jau išsaugoti originalią automobilio spalvą ir nesutrūkinėjusius dažus, nei dėl nenumatytų menkniekių nuolat važinėti apskurusiu automobiliu.

kaip mes dirbame

PAVYZDINIAI
apklijavimo variantai ir kainos

S

nuo 650€

+pvm

Priekinio variklio dangčio, bamperio, žibintų apsauga. Tai mūsų rekomenduojamas minimalus paketas apsaugai nuo išorės poveikio.

M

nuo 950€

+pvm

Priekinio variklio dangčio, bamperio, žibintų ir priekinių šoninių sparnų apsauga.


L

nuo 1400€

+pvm

Priekinio variklio dangčio, bamperio, žibintų, priekinių šoninių sparnų, veidrodėlių, apatinių slenksčių ir stogo dalies apsauga. 

XL

nuo 3000€

+pvm

Praktiškai pilno kėbulo apsauga. Apklijuojama stogo priekinė dalis iki 30cm. Pasirinkite šį apsaugos paketą ir jūsų kėbulas blizgės visada kaip naujas.

stek dynoshield

STEK DYNOshield blizgi apsauginė plėvelė

Išsaugokite originalią neblunkančią savo automobilio spalvą ir suteikite kėbulo dažams apsaugą. Su šia apsaugine plėvele automobilis visada blizgės lyg naujas ir ką tik nupoliruotas.

stek dynomatt

STEK DYNOmatt matinė apsauginė plėvelė

Išsaugokite originalią neblunkančią savo automobilio spalvą ir suteikite kėbulo dažams apsaugą. Su šia apsaugine plėvele automobilis visada bus išskirtinai gražus, matinis ir lyg naujas.

stek dynoblack

STEK DYNOblack, juoda ir carbon serijos blizgios plėvelės

Visai neseniai sukurta nauja produktų linija
STEK DYNOblack ir STEK DYNOcarbon atnešė į rinką įspūdingo grožio plėvelių. Kuo jos ypatingos sužinosite perskaitę jų aprašymus.

Mūsų darbų pavyzdžiai