Prabanga, blizgesys
ir visada madinga
juoda spalva

STEK revoliucinė
apsauginė juoda ir carbon plėvelės

Nekeisdami automobilio dažų, turėkite išsvajotą juodais akcentais apklijuotą automobilį

Stilingas, blizgantis
ir juodais akcentais apklijuotas prabangus automobilis

Visai neseniai sukurta nauja produktų linija
STEK DYNOblack ir DYNOcarbon atnešė į rinką įspūdingo grožio plėvelių. Kuo jos ypatingos sužinosite perskaitę jų aprašymus.

Kodėl pasirinkti STEK DYNOblack apsauginę plėvelę?

Nesate patenkinti savo automobilio spalva? Gal norite prabangaus, juodo, blizgančio? STEK DYNOblack poliuretano plėvelė kaip tik jums. Nekeisdami originalių automobilio dažų dabar galite turėti savo juodą svajonę. Tai PPF plėvelių inžinerijos stebuklas, sukurtas būtent jūsų automobilio kėbulo apsaugai. Nano keramikinis paviršius sukuria vandeniui atsparią ir dulkes atstumiančią dangą. Dažniausiai yra apklijuojamas stogas, šoniniai veidrodžiai ir kitos detalės.

Kodėl pasirinkti STEK DYNOcarbon apsauginę plėvelę?

Nesate patenkinti savo automobilio blizgesiu ir spalva? Gal norite prabangaus, juodo, labai blizgančios 3D karbono imitacijos? O gal matinio? STEK DYNOcarbon poliuretano plėvelė kaip tik jums. Nekeisdami originalių automobilio dažų dabar galite turėti savo juodą svajonę. Tai PPF plėvelių inžinerijos stebuklas, sukurtas būtent jūsų automobilio kėbulo apsaugai. Nano keramikinis paviršius sukuria vandeniui atsparią ir purvą atstumiančią dangą.

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI

Atstumia kylančias dulkes

STEK DYNOblack/carbon pasižymi tokiomis unikaliomis savybėmis, kad galite vairuoti ir palikti visas kylančias dulkes sau už nugaros. Jums nereikia jaudintis, kad liko prikibusių dulkių ant automobilio.

Atstumia vandens lašus

Nors apsaugos nuo vandens savybėmis pasižymi dauguma plėvelių, STEK DYNOblack/carbon tai daro geriau. Ji turi 95 laipsnių apsaugos nuo vandens kampą. Tai vienas didžiausių vandens atstūmimo laipsnis rinkoje.

Blizga ir apsaugo nuo UV spindulių

Suteikia blizgesio automobilio kėbului, kuris visada atrodys lyg naujas. Apsauginė automobilio kėbulo plėvelė apsaugo dažus nuo 99% kenksmingų blukinančių saulės UV spindulių.

Pati pasitaiso įbrėžimus

Eksploatacijos metu, kad ir kaip saugomas, automobilio kėbulas patirs nedidelių įbrėžimų. STEK DYNOblack/carbon pati savarankiškai išlaikys lygų ir blizgų automobilio kėbulo paviršių.

Amortizuoja akmenukų smūgius

Apsauginė plėvelė automobiliui suteikia apsaugą nuo kelyje kėbulą bombarduojančių akmenukų. Sutikite, kad kartais geriau sugadintas PPF plėvelės lopinėlis, nei duobutės ir suskaldyti dažai.

Slėgiui jautrūs klijai

Poliuretano plėvelę STEK DYNOblack/carbon lengviau užklijuoti nei bet kada anksčiau. Specialaus slėgio jautrumo klijai leidžia specialistams montuotojams tai padaryti be vargo ir išlaiko sukibimą.

STEK Plėvelių pavyzdžiai

STEK DYNOBLACK plėvelės pavyzdžiai

Susisiekite su mumis. Atsakome per 1d.d.