Geriausias pasiūlymas
jūsų prabangiam
automobiliui

Revoliucinė priekinio stiklo apsauginė plėvelė

Išsaugokite originalų priekinį automobilio stiklą

Automobilio priekinio stiklo apklijavimas apsaugine plėvele

STEK DYNOflex apsauginė plėvelė klijuojama ant priekinio automobilio stiklo. Ši plėvelė suteikia patikimą apsaugą nuo lauke automobilio tykančių pavojų.

Įprastai apsauginė plėvelė automobiliui klijuojama tam, kad būtų išvengta nuolatinio stiklo braižymo, lekiančių akmenukų ir dėl to pasitaikančių priekinio stiklo įtrūkimų. 

Kartu su šia plėvele gaunate dar vieną revoliucinę plėvelių rinkos savybę – aukštas vandens atstūmimo laipsnis. 

Jeigu abejojate ar ši apsauginė plėvelė jums reikalinga, tai turėkite omenyje, kad prabangaus automobilio priekinio stiklo keitimas yra brangus ir ne visi draudėjai apdraudžia nuo šio nemalonaus atsitikimo. O pakeitus priekinį stiklą pažeidžiamas automobilio originalumas.

Pirmosios automobilio priekinio stiklo apsauginės plėvelės rinkoje atsirado jau prieš 10 metų.
Tačiau iki šiol taip ir nebuvo sukurtas joks kitas efektyviai stiklą apsaugantis produktas. STEK DYNOflex yra tikrai revoliucinis rinkos lyderis priekinių stiklų apsaugoje. Su šia plėvele jūs gaunate aukščiausią atsparumą įbrėžimams, akmenukų smūgiams, o be to ji neatsilupa ilgą laiką.
Pasirūpinkite savo automobilio priekinio stiklo apsauga ilgam ir kokybiškai. Verčiau jau išsaugoti originalų stiklą, nei dėl nenumatytų atsitiktinių menkniekių turėti vargo su brangiai kainuojančio stiklo keitimu.

Kodėl pasirinkti DYNOflex priekinio stiklo apsauginę plėvelę?

Jūsų priekinis automobilio stiklas bus apsaugotas nuo pirmos užklijavimo dienos iki tol, kol nuspręsite plėvelės atsisakyti. STEK DYNOflex plėvelė pasižymi dideliu atsparumu įvairiems braižymams ir naudojimo metu neatsilupa. Vaizdas pro priekinį lango stiklą visada bus aiškus, tausos regėjimą ir nesukurs optinės apgaulės.

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI

Ilgaamžiška plėvelė

Viena dažniausiai pasitaikančių apsauginių plėvelių problemų, kad jos greitai atsilupa ir susidėvi. Gamintojo garantija plėvelei 1 metai.

Pati pasitaiso įbrėžimus

Eksploatacijos metu, kad ir kaip saugomas, automobilio stiklas patirs nedidelių įbrėžimų. STEK DYNOflex pati savarankiškai išlaikys lygų automobilio priekinio stiklo paviršių.

Apsaugoja nuo UV spindulių

Be įprastos automobilio stiklo apsaugos, Ultrafit Wincrest Clear turi papildomą UV saulės spindulių atmetimo funkciją. Apsaugosite save ir saloną nuo kenksmingos spinduliuotės.

Atstumia vandens lašus

Nors apsaugos nuo vandens savybėmis pasižymi dauguma plėvelių, STEK DYNOflex tai daro geriau. Ji turi 95 laipsnių apsaugos nuo vandens kampą. Tai didžiausias vandens atstūmimo laipsnis rinkoje.

Lengvas užklijavimo procesas

Įprastai priekinio automobilio stiklo apklijavimas apsaugine plėvele yra sudėtingas ir reikalauja sugebėjimų. Ši plėvelė sukurta taip, kad užklijavimas vyktų lengvai ir sklandžiai.

Lengvai pašalinami klijai

Kai norėsite atsisakyti priekinio automobilio stiklo apsaugos ir sieksite pašalinti seną plėvelę, žinokite, kad ji sukurta taip, kad pašalinsite lengvai ir be jokių klijų likučių.