Visada turėkite
apsaugotą ir iškirtinės
išvaizdos automobilį

Kodėl pasirinkti STEK DYNOmatt matinę apsauginę plėvelę?

Išsaugokite originalią neblunkančią savo automobilio spalvą ir suteikite kėbulo dažams apsaugą. Su šia apsaugine plėvele automobilis visada bus išskirtinai gražus, matinis ir lyg naujas. Nano keramikinis paviršius sukuria vandeniui atsparią ir matinio retro stiliaus dangą. Tai PPF plėvelių inžinerijos stebuklas, sukurtas būtent jūsų automobilio kėbulo apsaugai.

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI

Atstumia vandens lašus

Nors apsaugos nuo vandens savybėmis pasižymi dauguma plėvelių, DYNOshield tai daro geriau. Ji turi 95 laipsnių apsaugos nuo vandens kampą. Tai vienas didžiausių vandens atstūmimo laipsnis rinkoje.

Išskirtinis matinis stilius

Eksploatacijos metu, kad ir kaip saugomas, automobilio kėbulas patirs nedidelių įbrėžimų. DYNOshield pati savarankiškai išlaikys lygų ir blizgų automobilio kėbulo paviršių.

Pati pasitaiso įbrėžimus

Eksploatacijos metu, kad ir kaip saugomas, automobilio kėbulas patirs nedidelių įbrėžimų. DYNOshield gavus šilumos pati savarankiškai išlaikys lygų ir matinį be įbrėžimų automobilio kėbulo paviršių.

Amortizuoja akmenukų smūgius

Apsauginė plėvelė automobiliui suteikia apsaugą nuo kelyje kėbulą bombarduojančių akmenukų. Sutikite, kad kartais geriau sugadintas PPF plėvelės lopinėlis, nei duobutės ir suskaldyti dažai.

Slėgiui jautrūs klijai

Poliuretano plėvelę DYNOshield lengviau užklijuoti nei bet kada anksčiau. Specialaus slėgio jautrumo klijai leidžia specialistams montuotojams tai padaryti be vargo ir išlaiko sukibimą.

SKAIDRI MATINĖ APSAUGINĖ PLĖVELĖ