Kodėl pasirinkti STEK DYNOshield apsauginę plėvelę?

Išsaugokite originalią neblunkančią savo automobilio spalvą ir suteikite kėbulo dažams apsaugą. Su šia apsaugine plėvele automobilis visada blizgės lyg naujas ir nupoliruotas. Tai PPF plėvelių inžinerijos stebuklas, sukurtas būtent jūsų automobilio kėbulo apsaugai. Ši plėvelė išsiskiria iš kitų gamintojų tuo, kad ji savaime pasitaiso smulkius įbrėžimus. Ir dar turi puikias hidrofobines sąvybes – vandeniui ir purvui atstumiančią dangą.

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI

Blizga ir apsaugo nuo UV spindulių

STEK DYNOshield pasižymi ypatingai lygiu plėvelės paviršiumi, neturi absoliučiai jokio vizualiai matomos "apelsino žievelės" efekto. Su šia plėvele automobilis įgaus dar didesnį nepriekaištingą blizgesį.

Lengvai pasitaisantys įbrėžimai

Eksploatacijos metu, kad ir kaip saugomas, automobilio kėbulas patirs nedidelių įbrėžimų. STEK DYNOshield pati savarankiškai išlaikys lygų ir blizgų automobilio kėbulo paviršių.

Amortizuoja akmenukų smūgius

Apsauginė plėvelė automobiliui suteikia apsaugą nuo kelyje kėbulą bombarduojančių akmenukų. Sutikite, kad kartais geriau sugadintas PPF plėvelės lopinėlis, nei duobutės ir suskaldyti dažai.

Slėgiui jautrūs klijai

Poliuretano plėvelę STEK DYNOshield lengviau užklijuoti nei bet kada anksčiau. Specialaus slėgio jautrumo klijai leidžia specialistams montuotojams tai padaryti be vargo ir išlaiko sukibimą.

pamatykite išskirtines šios plėvelės sąvybes

PAVYZDINIAI
apklijavimo variantai ir kainos

S

nuo 650€

+pvm

Priekinio variklio dangčio, bamperio, žibintų apsauga. Tai mūsų rekomenduojamas minimalus paketas apsaugai nuo išorės poveikio.

M

nuo 950€

+pvm

Priekinio variklio dangčio, bamperio, žibintų ir priekinių šoninių sparnų apsauga.                

L

nuo 1400€

+pvm

Priekinio variklio dangčio, bamperio, žibintų, priekinių šoninių sparnų, veidrodėlių, apatinių slenksčių ir stogo dalies apsauga. 

XL

nuo 3000€

+pvm

Praktiškai pilno kėbulo apsauga. Apklijuojama stogo priekinė dalis iki 30cm. Pasirinkite šį apsaugos paketą ir jūsų kėbulas blizgės visada kaip naujas.

automobiliai Apklijuoti stek dynoshield plėvele