Sugrąžinkite savo automobiliui
blizgesį ir apsaugokite dažų sluoksnį
Keramikinės nano dangos padengimas

Akivaizdus blizgesys ir vandens atstūmimas

Automobilio kėbulo poliravimas Vilniuje

Kada reikia pagalvoti apie automobilio
poliravimą? 

Jeigu net ir nuplovus automobilį, ant jo vis tiek lieka purvo. Jeigu matosi smulkūs įbrėžimai. Jeigu kėbulas iš esmės yra praradęs savo blizgesį. Reiškia, jums reikalingas automobilio poliravimas. Reiškia jums reikalinga mūsų paslauga – automobilio poliravimas Vilniuje už prieinamą
kainą.

Automobilio poliravimo proceso metu mes pašalinsime: kelio apnašas, susikaupusias druskas, bitumo apnašas. Pašalinsime visus nešvarumus, kurių nesugeba nuplauti jūsų mėgstamos automatinės plovyklos. Nupoliruotas automobilis vėl blizgės lyg naujas ir atgaus ryškią spalvą.

Įprastai automobilio poliravimo paslauga susideda nuo 1 iki 3 etapų. Skirtinguose etapuose naudojame skirtingo švelnumo poliravimo pastas. Poliravimo pasta panaikina smulkius subraižymus, kėbulo paviršiaus pažeidimus. Mes žinome, kaip tai padaryti geriausiai.

 

Ką jums duoda NANO keramikinė danga? 

Ši novatoriška poliravimo danga suformuoja apsauginį sluoksnį. Automobilį plauti ir prižiūrėti tampa lengviau. Dažų paviršius slidesnis, lygesnis. Įgaunate vandens atstūmimo efektą, o paukščių apdergimus nuplaunate lengviau. Išlyginate mikroskopinius kėbulo nelygumus ir greičiau nuplaunate automobilį.

 

 

Mes naudojame aukščiausios kokybės poliravimo keramikines Nano dangas. Apsaugokite savo automobilio kėbulą nuo korozijos. Skaidri danga suintensyvins jūsų automobilio spalvos ryškumą. Apsaugos nuo blukinančių UV spindulių ir prikimbančių nešvarumų.

1 etapo poliravimas

Automobiliui, kurio buklė yra labai gera. Skirta naujiems automobiliams. Procedūros metu pašalinami smulkūs įbrėžimai. Darbas trunka apie 4-8 valandas. Trukmė priklauso nuo automobilio buklės.

2 etapų poliravimas

Automobiliui, kurio kėbulas turi smulkių ir vidutinių įbrėžimų. Procedūros metu atliekame dviejų žingsnių poliravimą su profesionaliomis pastomis. Darbas trunka apie 14 valandų. Trukmė priklauso nuo automobilio buklės.

3 etapų poliravimas

Automobiliui, kurio kėbulas turi vidutinių ir gilesnių įbrėžimų. Tai dažniausiai jau daugiau panaudoti automobiliai. Procedūros metu naudojame kelių tipų profesionalias poliravimo pastas. Darbas trunka apie 24-48 valandas. Trukmė priklauso nuo automobilio buklės.

Automobilių kėbulo poliravimo kainos

MAŽAS

KAINA + PVM

1 etapo

2 etapų

3 etapų

100 eur

 160 eur

240 eur

pvz.: 1 BMW, 2 BMW, Audi A3, Toyota Corolla…

VIDUTINIS

KAINA + PVM

1 etapo

2 etapų

3 etapų

120 eur

180 eur

 250 eur

pvz.: 4 BMW, 3 BMW, Toyota Corolla, Audi a4, BMW X1…

DIDELIS

KAINA + PVM

1 etapo

2 etapų

3 etapų

140 eur

190 eur

270 eur

pvz.: 5 BMW,  Audi a6, Toyota RAV4… 

image_2021-08-24_112005

LABAI DIDELIS

KAINA + PVM

1 etapo

2 etapų

3 etapų

160 eur

230 eur

320 eur

pvz.: 7 BMW, Audi A8, BMW X5, BMW X7…

NAUDOJAMOS NANO KERAMIKINĖS DANGOS

Crystal Serum Light Keramikinė danga

Kodėl verta naudoti Gtechniq Crystal Serum Light?

Gtechniq Crystal Serum Light yra paprastesnio naudojimo produktas nei visame pasaulyje populiarios ir akredituotos  Crystal Serum Ultra dangos  versija. Šis produktas yra tinkamas vartoti ne tik itin aukšto lygio profesionaliems, bet ir pažengusiems poliruotojams.

Gtechniq Crystal Serum Light  atitinka  80% Crystal Serum Ultra funkcionalumo. Darbus atlikus netinkamai produktą nuo dažyto paviršiaus nesunkiai galima pašalinti su poliravimo mašinėle. Šalinimo darbams atlikti reikalinga poliravimo pasta atitinkanti 1500 stiprumo šlifavimo popieriaus savybes.

Norite suteikti automobiliui ypatingo spindesio ir tuo pat metu apsaugoti dažytus paviršius nuo teršalų ir kitokio purvo? Naudokite Gtechniq Crystal Serum Ultra arba Serum Light – tai dažytų automobilių paviršių apsaugos lyderiai, mažinantys sūkurinių įbrėžimų susidarymą.

EXOv4 ypatingai ilgai išliekanti hidrofobinė keramikinė danga

Kodėl reikėtų naudoti Gtechniq EXO?

EXOv4 – tai Gtechniq hidrofobinė nano danga, kuriai neprilygsta kiti rinkoje esantys produktai. Suteikdama lotoso lapo efektą, kuris atstumia purvą ir vandenį, EXO užtikrina, kad jūsų transporto priemonės paviršius išliks švaresnis ir blizgesnis ilgesnį laiką.

EXOv4 hidrofobinė danga yra neorganinė hibridinė danga. Patobulinta ji tapo daug stipresnė, atsparesnė vandens dėmėms nei buvusių hibridinių dangų neorganinės bei organinės versijos

Naujausia EXOv4 danga yra atspari cheminėms medžiagoms pH3 – pH13. Tad net sunkieji chemikalai nepaveiks dangos efektyvumo bei blizgesio. Dabar patvaresnės nei bet kada EXOv4 dangos efektas kasdien naudojamam automobiliui trunka iki 24 mėnesių.

Dangų padengimo kainos

MAŽAS

KAINA

Crystal Serum Light danga

EXOv4 danga

160 eur

140 eur

pvz.: 1 BMW, 2 BMW, Audi A3, Toyota Corolla…

VIDUTINIS

KAINA

Crystal Serum Light danga

EXOv4 danga

180 eur

150 eur

pvz.: 4 BMW, 3 BMW, Toyota Corolla, Audi a4, BMW X1…

DIDELIS

KAINA

Crystal Serum Light danga

EXOv4 danga

190 eur

160 eur

pvz.: 5 BMW,  Audi a6, Toyota RAV4… 

image_2021-08-24_112005

LABAI DIDELIS

KAINA

Crystal Serum Light danga

EXOv4 danga

230 eur

170 eur

pvz.: 7 BMW, Audi A8, BMW X5, BMW X7…

Kėbulo poliravimo darbo epizodai